Producenci

Współpracujemy z producentami osprzętu elektroinstalacyjnego, elementów automatyki KNX a także z firmami zajmującymi się profesjonalnymi wizualizacjami i integracją międzysystemową.

 

 

aviq_smallOficjalny dystrybutor na Polskę takich marek jak: Integra, Nuvo, MK Sound, Densen. Multiroom i sprzęt audio-video dostarczany przez firmę AVIQ spełnia najwyższe światowe standardy. Niezawodność i piękno wykonania gwarantowane.

 

abb_smallProducent osprzętu elektroinstalacyjnego, domofonów, elementów systemu KNX, aparatury modułowej oraz zabezpieczeń. Właściciel marki Bush&Jeager producenta inteligentnych przycisków priOn, zdobywcy wielu nagród za piękno i szlachetność wykonania, paneli dotykowych Comfort Touch.

 

basalte_smallBelgijski producent elementów systemu KNX. Ekskluzywna marka inteligentnych przycisków, aluminium, stal szlachetna, skóra i chrom. Sterowanie dotykiem i funkcja “multi-touch” oferują niezapomniane wrażenia z używania przycisku a jego wykonanie z nieprzeciętnych materiałów doda uroku i smaku każdemu pomieszczeniu.

 

berker_smallProducent osprzętu elektroinstalacyjnego, elementów sytemu KNX. Do tej marki należy bardzo znany i lubiany inteligentny przycisk B IQ, wykonania w metalu cieszą się niezmiennie popularnością wśród klientów. Jako jeden z nielicznych producentów oferuje przyciski z osadzonym kryształem Swarovskiego.

 

bush_jeager_smallProducent osprzętu elektroinstalacyjnego i elementów systemu KNX. Do najpiękniejszych wyrobów tej marki zalicza się seria przycisków KNX priOn oraz rodzina paneli Comfort Touch. Przepiękne materiały jak szkło czy stal szlachetna dodadzą uroku każdemu pomieszczeniu.

 

eelectron_smallNowy producent na Polskim rynku. Zaskakuje designem i wykonaniem, jak na włoską firmę przystało. Przyciski serii eelecta oraz mini panel dotykowy zdobyły uznanie otrzymując nagrody za nieprzeciętny design. Cieszą oko i zaskakują swoją prostotą.

 

gira_smallProducent osprzętu elektroinstalacyjnego, domofonów, wideodomofonów oraz elementów systemu KNX. Producent znanego na ryku HomeServer’a. Bardzo ciekawe serie osprzęty elektroinstalacyjnego, popularność wśród architektów i projektantów zapewniają wysoką pozycje na naszym rynku.

 

jung_smallProducent osprzętu elektroinstalacyjnego, domofonów, wideodomofonów oraz elementów systemu KNX. Seria LS 990 a zwłaszcza jej szlachetne odmiany wykonane w metalu cieszą się niezwykłą popularnością od lat 60. Przyciski inteligentne z serii FlatDesign wabią płaskim wykonaniem co nadaje pomieszczeniom szczególnego charakteru.

 

LCNProducent automatyki systemu inteligentnego sterowania budynkami oparty na standardowej instalacji elektrycznej. Sprawdzone rozwiązanie w rozsądnej cenie.

 

re-dsgns_smallChyba jedyna na Polskim rynku firma zajmująca się profesjonalnie wizualizacjami systemów inteligentnego sterowania domem. iPad, iPhone a  wkrótce cała gama urządzeń wyposażonych w system Android zmienia się w mobilne centrum zarządzania domem. Telewizor, alarm, kino domowe to tylko początek. Wszystkie systemy naszego domu w jednym miejscu, w jednej aplikacji.

 

siedleS. Siedle & Söhne Telefon- und Telegrafenwerke OHG jest jednym z czołowych niemieckich i europejskich producentów urządzeń dla komunikacji w budynkach. W zakresie oferowanych produktów znajdują się urządzenia domofonowe, oświetlenie, skrzynki na listy, kontrola dostępu, system komunikacji i znaków informacyjnych, domofony Siedle Access IP.

 

TokkaPolski producent elementów automatyki w systemie KNX. Wyśmienite jakościowo jak i funkcjonalnie produkty a także prawie natychmiastowa dostępność czynią z TOKKA partnera godnego zaufania.