O nas

 

THS System

Kilkunastoletnie doświadczenie, szeroka wiedza wiedza techniczna, nowoczesne metody projektowe, współpraca z branżystami, uznanymi architektami i projektantami wnętrz oraz szerokie rozeznanie rynku pozwalają nam wykonać instalacje szyte na miarę o dowolnym stopniu komplikacji, dużej łatwości obsługi i wysokiej estetyce wizualnej.

Wykonujemy instalacje w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych, apartamentach, loftach, penthousach jak i w obiektach użyteczności publicznej biurowcach, szkołach, szpitalach, hotelach, muzeach, bibliotekach, urzędach, dworcach, lotniskach, obiektach sportowych.
Realizujemy zamówienia nietypowe, specjalne, wymagające indywidualnego podejścia.
Oferujemy kompletne rozwiązanie obejmujące – projekt, realizację, uruchomienie jak i wsparcie techniczne na etapie eksploatacji budynku obejmujące serwis, zmiany i modernizację instalacji.
Wykonujemy instalacje elektryczne, sterownicze inteligentnej automatyki budynkowej, słaboprądowe, komunikacyjne, bezpieczeństwa, alarmowe, monitoringu, nagłośnieniowe, multiroom, kina domowego, automatyki audio-wizualnej i konferencyjnej.

Jako automatykę inteligentnego budynku proponujemy doskonale znany system KNX.
Jest to jedyny, ogólnoświatowy, otwarty system oferujący zdecydowanie największe możliwości zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Jego największą zaletą jest fakt, że nie jest to system jednego producenta, ale certyfikowany standard i dzięki temu na system składa się ogromna liczba dostępnych urządzeń technicznych pozwalających na wykonanie nawet bardzo dużych instalacji oraz zintegrowanie najróżniejszych innych systemów technicznych budynków co nie zawsze jest możliwe w rozwiązaniach alternatywnych. Możliwe jest wykonanie także instalacji w innych systemach jak Lutron, Crestron, LCN, In-One i inne – tutaj mamy także spore doświadczenie.

 

Contact-Design

Uzupełnieniem naszej działalności są show-roomy w Komornikach, Zielonej Górze oraz sklep internetowy, gdzie pod marką Contact-Design znajdziecie Państwo osprzęt najlepszych marek europejskich.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • Mechanizmy wyłączników, przycisków, regulatorów
  • Gniazda zasilające, telekomunikacyjne, specjalistyczne
  • Ramki z tworzywa, metalu, drewna, szkła, ceramki
  • Automatykę budynkową oraz systemy radiowe
  • Gotowe pakiety dla Twojej instalacji

Wiele z prezentowanych serii, otrzymało prestiżowe nagrody za wzornictwo. Oferujemy najlepszy design  i wysokiej jakości materiały.

Możemy zaoferować materiały takie jak tworzywo, drewno, szkło, metal, kamień, ceramikę w bogatej ofercie kształtów, zestawień kolorystycznych, faktur, wykończeń.

Dla wielu urządzeń możemy zaoferować indywidualne podejście do wykończenia – indywidualne cechy serii na zamówienie, kolor, grawerowanie laserem, nadruki, krótkie serie designerskie itp

Większość serii osprzętu obejrzysz w naszym nowym Shoow Romie

SIEDLE

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy SSS SIEDLE należącej do ścisłej czołówki światowych producentów oferujących domofony najwyższej klasy.

Siedle to urządzenia domofonowe od najprostszych modeli audio po wyrafinowane multisystemy videodomofonowe zintegrowane z innymi systemami oraz połączone z systemowymi skrzynkami na listy, kontrolą dostępu, oświeleniem, oznakowaniem itp. Najprostsze systemy to domofony kompletne, natomiast bardziej skomplikowane systemy są szyte na miarę i mogą być dopasowane do wymagań klienta zarówno w od strony technicznej jak i wizualnej co jest bardzo ważne szczególnie w przypadku prestiżowych inwestycji. Seria steel pozwala na szeroką modyfikację funkcji, materiału, kolorystyki oraz wymiaru tak aby idealnie wkomponować się w projektowane otoczenie a efekt końcowy był bezkompromisowy. Siedle to także szeroka paleta realizowanych funkcji, łatwość obsługi, duże możliwości integracji z innymi systemami oraz ułatwienia dla niepełnosprawnych.

Integracja systemów

Najważniejszą naszą rolą w procesie powstawania projektowania Państwa instalacji jest integracja systemów występujących w budynku, tak aby instalację takie jak oświetlenie, rolety, wentylacja, chłodzenie, grzanie i inne – działały synergicznie oraz aby zarządzanie nimi byłe łatwe dla użytkownika z jednego miejsca pomieszczenia poprzez ujednolicony interfejs obsługi.
Kolejnym krokiem integracji jest oferowany przez nas osprzęt elektryczny, który obejmuje włączniki systemu KNX, gniazda elektryczne, teletechniczne, specjalistyczne, panele wizualizacjyjne, domofony, sterowanie AV, multiroom, systemy bezpieczeństwa, piktogramy, lampy LED, znaki kierunkowe, nazwy pomieszczeń w jednej stylistyce, wykończeniu – co pozwala na zachowanie najwyższego poziomu estetyki wizualnej odpowiedniej dla danego typu czy prestiżu obiektu niezależnie czy jest to obiekt nowoczesny, stylowy czy zabytkowy.
Mamy gotowe specjalistyczne rozwiązania systemów hotelowych oraz systemów szpitalnych.

 

Zapraszamy do naszych Show-Room-ów, gdzie zobaczysz na żywo oferowane przez nas urządzenia.

Możemy porozmawiać o osprzęcie przy filiżance dobrej kawy czy herbaty.
Zobaczysz jak działa instalacja automatyki inteligentnego budynku, multiroom, czy nowoczesne systemy domofonowe.

Bazujemy tylko na renomowanych firmach i sprawdzonych rozwiązaniach wiedząc, że tylko w ten sposób możemy zapewnić odpowiednią jakość produktu końcowego

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą współpracy!